Par mums

www.lielieizmeri.lv ir dibināts 2011 gada aprīlī, bet ideja par īpašu lielo izmēru apģērbu veikalu virmoja gaisā jau vairākus gadus. 

 

Kā radās ideja?

- Pati esmu korpulenta dāma un zinu cik grūti Latvijā ir iegādāties liela izmēra apģērbu par labu cenu un lai apģērbs būtu moderns. 

- Vēl aktuāla problēma ir, ka populārākās lielo apģērbu tirdzniecības vietās tirgo vienu un to pašu apģērbu lielos apjomos, no kā izriet, ka pastāv liels risks vienā pasākumā liela izmēra skaistulēm ierasties vienādi saposušamies. Un viss vakars sabojāts. 

- Vēl mana atklāsme bija, ka ne vienmēr mums kuplāku formu īpašniecēm ir iespēja parādīt arī savus plusiņus - kurai skaists dekoltē, kurai skaists viduklis, bet kurai skaistas formas kājas, jo diemžēl lielākā tiesa mūsu izmēra atrodamie apģērbi ir maisveidīgi, vienkrāsaini, un ar augstām apkaklēm.

 

Saskaroties ar šī iepriekšminētajām problēmām un meklējot risinājumu sev, kā arī citām jaukām sievietēm - nolēmu atvērt šo mazo interneta veikaliņu, kurā es piedāvāšu dažādas drēbes, lielākoties pa vienam eksemplāram katram izmēram līdz pat 70. lielumam. Un par labu cenu, salīdzinot ar citiem tirgotājiem!

 

Ceru katra varēs atrast sev šeit ko tīkamu, bet ja neatrod, labprāt uzzinātu Jūsu  ieteikumus un vēlmes!

 

Ar cieņu, 
Maija
www.lielieizmeri.lv īpašniece